View Single Post
Staro 07.08.2019., 19:08   #16
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Citiraj:
Autor doky Pregled postova
Pa kazem realno i lijepo je, ali samo za gledat, igranje srednja zalost. Izvan terena situacija jos gora. Volis nogomet i logicno je da ti se moze svidat igra ali problem je sto aktivnih igraca poput vas je toliko malo da ispadne da ste statisticka greska, a prodaja bude cak i ok pa Konami boli kifla koliko ce proizvod napredovat, bitno im je da smisle lijepe reklame i promidzbu da bi tate svojim sinovima kupile nogometnu igru na plejci, a oni nit ne znaju sta je pes niti njegovu povijest nego tipkaju bezveze tjedan dana i igra im ode u zaborav. Vec neko vrijeme spominju esport, a nisu u stanju slozit servere za machmaking da rade kako treba, tekme se izvode u p2p vezi koja ne radi kak spada i tako dalje. Ovak sa ekipom za bacit koju tekmu moze proc, ali ko god hoce biti aktivan u virtualnom nogometnom svijetu, da se natjece u nekakvom competitive natjecanju tijekom sezone i slicno nema sta trazit tu jer je sadrzaj ocajan.
Igrao sam pes od pes 3, online od pes 4. Tamo negdje 2014. sam prešao na fifu, tek sam na fifi 19 zaigrao ultimate team. Ima li pes neki online mode sličan tome? Vidim da još nisu riješili kvalitetu online konekcije, to je i dalje veliki problem?
Ima li skriptiranih trenutaka online kao i u fifi kad ne možeš zabiti da se na glavu postaviš?
Fifa je pay to win igra, pogotovo na višim razinama gdje su jaki igrači i tu igra jačina ekipe. Neću ni krenuti o tome kako su neki igrači tipa van dijk nedodirljivi i čak ako imate igrača po statistici slicnog njemu, jednostavno to ne prikazuje na terenu.
Moje subjektivno mišljenje je da "lažu" sa ocjenama igrača.
Ima li normalnih igrača koji bi dali savjet, isplati li se vraćati na pes?

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote