View Single Post
Staro 06.01.2016., 15:59   #46
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Vjerojatno je bila greška do samog mobitela, tj. njegove baterije jer u konačnici S6 baterija je zaista vrhunska i neusporedivo bolja od 6s koju sada koristim.
Zanimljivo. Jer eto kako vec rekoh, prvi si takav slucaj. Da pricamo o kamerama, aj ok. Neki tvrde da S6 ima bolju, neki da 6s. No o baterijama? Vecina recezenata je popljuvala S6 po pitanju baterije, dok je kod iPhonea cisti prosjek, sto je opet kud i kamo bolje od S6.

Samim time lakse covjeku donijeti zakljucak da je tvoj 6s pokvaren, no eto ti si nekom logikom zakljucio drugacije

Citiraj:
Nikakve nebuloze, ponovno sve pričam iz osobnog iskustva.

Svoj S6 edge čim je izašao sam platio 7,500 kuna. Tolika je bila cijena svuda u svakom dućanu u HR. Kad sam ga prodao prije mjesec dana dobio sam 4,000 kuna.

Svoj 6s od 64Gb sam prije mjesec dana ponovno novi kupio za 7,300 kuna. Ponovno to je cijena kakva je gotovo svuda po dućanima u HR, 100 kuna gore/dolje. Sada gledam na njuškalu njegova cijena je 5,000 kuna. NOVI SA HR GARANCIJOM! Za 3-4 mjeseca kad ga budem prodavao ja nema šanse da dobijem više od 4,000 jer em je korištem, em će u ta 3-4 mjeseca još više pasti cijena.

Dakle, biti ću posve na istom gubitku.

Priče da kupujem mobitele na krivom mjestu, previše ih plaćam i sl. ostavimo za neke druge teme, usporedba je rađena kupiti novo dućanu u HR, prodati kao polovno na njuškalu. Ponovno sve iz vlastitog iskustva ne čula-rekla-kazala.
S6 po njuskalu sad kupim za 2500kn maximalno. Bez ogrebotine i u prakticki novom stanju. Prije cca mjesec i pol sam isti kupio za 2900kn, nov novcat, neotvoren. Isao je kao poklon bratu za maturu.

iPhone 6 neotvoren ni sad ne mogu naci za te novce, a od 6s da ne pricamo. Usporedim li dalje cijene iPhonea 5s sa recimo Samsung Galaxy S5 prica postaje jos smijesnija, jer iPhone 5s je kud i kamo skuplji na njuskalo.

Jedno pricas, no njuskalo prica posve drugu pricu. Otvoris, malo pogledaj i potrazi po istome pa javi cijene. Cak i Note 4 kupim osjetno jeftinije nego iPhone 6, a iPhone 6+ je jos skuplji.

Ukratko, ekipi govoris da se ne obazires na forumske price rekla-kazala. No gledajuci valjda sve recezente i korisnike imaju totalno druga iskustva od tebe. Pa i ja osobno. Moj brat recimo samsung obozava, i koristi iskljucivo njihove mobitele. Pa opet redovito svoj S6 popljuje radi uzasne baterije. A nije neki power user, dapace. Ovo mu je valjda prvi mobitel s kojim ne moze dobiti ni dan koristenja bez da je na punjacu.

Ja osobno sa S6 punio u autu, za kompom u uredu, ma gdje god bi stigao. Da sam jos igrao igrice na njemu valjda ga ne bih ni skidao sa punjaca

EOD sa moje strane, jer kako je ekipa vec rekla, da ti smeta itunes, zatvorenost, neke silne gluposti koje postoje na iPhoneu - ok. Ni prvi ni zadnji. Ali ova prica ti je (imho, bez uvrede) smijesna
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote