Tema: T-Mobile LTE
View Single Post
Staro 18.08.2011., 21:12   #47
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
HT LTE tehnologija - iskustva prvih korisnika

Citiraj:
Slijedom natječaja koji je objavio početkom srpnja, HT odabranim korisnicima u Zagrebu, Rijeci i Splitu pruža mogućnost da prvi u Hrvatskoj svakodnevno i u potpunosti besplatno, testiraju LTE tehnologiju - najnapredniju generaciju mobilne mreže. Prvi korisnici već su obavili testiranje, a u nastavku donosimo svjedočanstvo jednog od njih, Predraga Karlovca.

Prvi dojam je dosta dobar. Pogotovo radi odličnog pinga i uploada. Uslugu sam isprobao na dosta različitih mjesta pa čak i na mjestima gdje je naznačeno da signal nije dostupan. Najviše sam koristio torrente. Tu se najviše primjeti razlika jer su download brzine odlične. Također do izražaja dolazi jako dobra upload brzina gdje se jako dobro mogu uploadati poveći fajlovi. Više npr. nije problem s prijateljima podijeliti slike s mora u originalnoj rezoluciji jer su poslane kroz nekoliko sekundi. Najveća brzina downloada koju sam postigao je bila 40 Mbita/sec, a upload 17 Mbit/sec. No brzine su dosta varirale i recimo da se nisu puno spuštale ispod 20 Mbit/sec u download-u i 5 Mbit/sec u upload-u što je opet daleko iznad prosjeka.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote