View Single Post
Staro 21.08.2009., 10:21   #125
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Mislim da je uvredljivo nazvati korisnike TN panela kompleksašima,ispravi me ako griješim,ali nigdje se tebe nije prozvalo zato što mašeš ovdje ekipi u lice monitorom od 5 000kn i vičeš ips ips u lice. To je po meni mnogo veći kompleks,nego imati monitor od 2300kn i biti itekako zadovoljan,jer si ga i takvog jedva ili nekako uspio priuštiti.

Nikako da shvatiš da ono što tebi predstavlja HP,nama ostalima predstavlja Samsungov ili LG-ov TN model,ljepota je u očima promatrača,i tko ne vidi bolje,ne zaslužuje bolje. Nitko ne raspravlja da je TN bolji,kad nije,ali je stvarno uvredljivo nazvati išta u sklopu ove rasprave liječenjem kompleksa i zato ću se povući navrijeme,da se tema ne locka,i ne da mi se opet po 250ti put biti baniran.

Iskren da ti budem mogu sad otići u trgovinu i kupiti monitor od 15 000kn, opet će sjesti njih pet za vrat kako ne valja,vjerojatno sam iskompleksiran jer sam pokušao biti kao netko tko ima monitor od 30k kuna,pa mi nije uspjelo, i tako dalje,i tako bliže,to jednostavno nije moja razina razgovora.

Možemo razgovarati o tehničkim detaljima do prekosutra,o zrnatoj slici,o bojama,možemo suprotstaviti cijenu,input lag,što god,ali zadiranje u preferencije korisnika na način da se nekoga,ili neke ovdje,grupu ljudi koji su u većini,naziva kompleksašima,jer su zadovoljni svojom matricom,to je nedopustivo.Mnogi što je najbolje,i da su imali 5 000kn za monitor,opet bi uzeli TN od 2 000kn,jer im bolje ne treba,to je poanta svega,potreba.

Da kupim nešto samo zato da bih imao bolje,a za tim nemam potrebe,to je vidiš po meni kompleks,i ozbiljan odraz nedoraslosti.

Ja se odjavljujem iz rasprave,moj prijedlog monitora 24 u našoj HW populaciji je i dalje 24 Samsung,model sam naveo na nekom od prvih postova.
thedream je offline   Reply With Quote