View Single Post
Staro 20.01.2020., 15:45   #310
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
....Shvati da se sami trgovci ne bune oko povrata.
A ti si trgovac pa znas? Dakako da se bune.
Citiraj:
mi ne znamo na koji način oni to akumuliraju, možda vrate uvozniku, a ovaj proizvođaču.
A mozda su u sumi? Nesto se vrati, nesto ne. Troskovi postoje uvijek, a to na relaciji kupac>trgovac>dobavljac>uvoznik>proizvodjac uvijek padaju na teret trgovca.
Citiraj:
Možda ih to sve košta ravno 0 kuna jer imaju takve ugovore s dobavljačima.
Netocno.
Citiraj:
Stalno pričaš o nekoj šteti, a ja to nikada nisam pročitao da je neko iz trgovačke branše to izjavio, bez obzira što se to nama sa strane čini da im je šteta.
Eto sad procitaj, da steta je prisutna.
Citiraj:
Ne kužim zašto si odlučio glumiti odvjetnika trgovcima koji uopće ne traže odvjetnika niti im smeta dotični zakon, jer da im smeta, onda bi se svaki dan bunili preko medija i tražili neke izmjene zakona
Kolega bubba je postavio cisto normalno pitanje za debatu, ali nitko mu nije suvislo odgovorio, pa ni ti. Niti je odlucio glumiti odvjetnika (za to nije sposoban), a za drugi dio pitanja nema odgovora, odnosno ima ali ne za forumaske "odvjetnike".
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote