View Single Post
Staro 23.11.2022., 05:05   #10030
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Citiraj:
Autor Splitska Posla Pregled postova
Rado ću sutra pogledati ovaj video no ne znam da li se isplati gledati tek da bi vidjeli da je AMD napokon sustigao Intel i to u trenutku kad Intel nikad nije bio slabiji (korona,rat,woke,cajke,.. da ne nabrajam , ...mladen grdović itd itd). Došao sam eto do šezdeset šeste sekunde i fakat jest, sudeći po ovom Revenue Share Q2 2022 AMD napreduje postotak po postotak u osvajanju serverskog kao i desktop tržišta kojim još uvijek premoćno dominira Intel. A o povijesti AMD-a znam da su godinama prodvali škart procesore dok je Intel nudio kvalitetu po važećem cjeniku.
Intelov pad je počeo 2017, dakle prije tih sranja koja su zahvatila sve kompanije, a korona, ratovi i cajke su samo dodatan boost na Intelov pad. A pad je počeo zašto što su šljampavi i ne organizirani, previše novca troše na marketinški odjel i podmićivanje, a malo na stvaranje novih vrijednosti, dok s druge strane AMD radi suprotno, stvaraju vrijednosti, imaju viziju, plan, uspješno izvršavaju zacrtano, Lisa Su je ozbiljan CEO s inženjerskim iskustvom, dok je Intel uglavnom imao polu-ekonomiste s kratkoročnom vizijom. Povijest AMD-a je nebitna, AMD je sada brand, sinonim za najbolje, razbijaju Intel na serverskom tržištu uzduž i poprijeko, dok je Intel postao predmet sprdnje, budget brand, najveći broj posprdnih meme-a je na račun Intela itd. Intel sada ima samo stare klijente kojima nudi free support i upgrade kako bi ih zadržao, dok svi novi klijenti prelaze na AMD, i AMD praktički sada ima najveće kompanije na svijetu, najjači supercomputeri su bazirani na AMD-u, a Intel jedino što može ponudit je paper launch a.k.a papirnati procesor . I sviđa mi tvoj light stil trollanja, jednom mjesečno na svom sekundarnom troll accountu napišeš poruku, uglavnom troll poruku u granici normale kako bi izbjegao ban, imam dobru ideju tko si, dosad se nisam varao za druge troll accounte ovdje koji su protjerani, no čim imaš potrebu raditi troll accounte govori mi koliko te uspjeh AMD-a svrbi, povrijeđen ego .
Dr. Strange je offline   Reply With Quote