Tema: Automobili
View Single Post
Staro 10.08.2019., 12:24   #45471
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 126
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
I da si ga skupio jos bi ti nahebao. Pokupis pijanog idiota na autoputu koji usred noci baulja u crnoj majci izmedju 4 trake na pol puta izmejdu Zagreba i Splita i vuces se po sudovima 13 godina. Tek kad ti prometni vjestak utvrdi da si vozio 131km/h. Sad si zamisli da ti se to nesto dogodi u ZGB usred grada. I jos vozis BMWeja (ako se ne varam?) - pa zavrsio bi razapet. Dusebriznici na aparatima. Gasi internet

I best case scenario - da ti se stvarno zabio u blatobran. I preletio. I da se to bas dogodilo ispod prometne kamere. Znas kak bi se naplatio za limara za zgrebani auto. I tu pusis 300€

Pouka price - nije isplativo gaziti ljude. Nazalost. Cak ni idiote na biciklima sa slusalicama u usima.
Nisam previse upoznat sa zakonom, ali nesto malo ipak znam, ako si biciklist preko zebre moras prelaziti gurajuci bicikl, ne vozeci se na njemu, osim u slucaju ako postoji biciklisticka staza. Ne znam kakva je situacija u konkretnom slucaju, ali mislim da nikako vozac ne bi bio kriv u slucaju da ga je pokupil
p3c3k je offline   Reply With Quote