View Single Post
Staro 14.01.2019., 17:17   #20
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
varaš se ak misliš da nisam istražio, ne da sam istražio nego pregledao sve ko da kupujem nuklearni reaktor, a to što su počeli fušat drivere negdje u rujnu nije do mene ni monitora kojeg sam kupio dosta prije

ne mislim da sam išta bacio, uzeo sam monitor i ne žalim, i dalje smatram da je slika bolja od svih ostalih koje sam vidio uživo

tearinga nema, 144hz radi normalno

gsync radi, al da radi kak se reklamira ne radi (govorim općenito, na za mene), te probleme koje sam naveo da ljudi imaju ja u igrama koje igram nemam, ali sam iznio iz razloga što na ''svom'' gsyncu nisu uspjeli odradit sve kak spada, di će na freesyncu, nadam se da sam u krivu

uzeli ja i frend taj monitor, još hrpa ljudi ima ACER-ovu predator verziju, jedan frend AOC AG271QG, svi su isti panel svima je slika extra, ALI gsync i driveri nikako nisu sinkronizirano odrađeni kako spada već mjesecima

ima ovdje rejđa https://www.reddit.com/r/nvidia/comm...with_the_next/

ima i na geforce ofišl forumima, samo je za svake drivere naštancano preko 40 stranica pa treba tražit di ljudi baš testiraju s grafovima itd

wow recimo ima dosta problema, safe to go driveri zadnji koji valjaju za gsync su 399.24, što bi bilo super da možeš igrat BF5 s njima, ali nemožeš, upalim igru i kaže da treba 4xx.xx, to me najviše ljuti
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote