Tema: Automobili
View Single Post
Staro 31.10.2015., 11:06   #17375
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Bez fanboyizma ijednom proizvodacu automobila, ali dati 44k eura za renault, i to pazi 1.6 dizel , 160 ks, e za to moras bit specijalac. Pa da od opreme ima severinu ispod podesavanja volana i frisku janjetinu s raznja svaki dan triput dnevno hvala ali neka hvala. za 44k eura uzmes 518d ili e200 cdi i vozis se ko gospodin pa makar imao sam klimu i prednje podizace elektricne. Da ne pricam kakvu 3icu ili c klasu mos uzet za te novce. Za 5 g taj renault nece vrijediti ni pola tih novaca, masina togobujma i te snage nece izdrzati ni 150k km, a i gledajuci ekipu koja vozi lagune i megane, servis ce im bit cesta stanica.
Za te pare uzmeš Volvo S60 summum r design, imho puuuuno kvalitetniji auto od renaulta

http://www.blogcdn.com/www.autoblog....-design-ny.jpg


Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Neki dan me oženili morao nadopunit DPF aditiv i regenerirat DPF filter...strašno koliko su te "moderne" gluposti skupe,jebo ja ekologiju.
Zavisi kako kod kojih auta, regeneracija za moj auto dođe koliko jedan sat majstora u ovlaštenom servisu, ili odlazak na autocestu


Citiraj:
Autor turbojc Pregled postova
Ti stvarno misliš da će Renault sebi dopustiti da izbace motor koji neće napraviti ni 150k km? Ajmo se uozbiljit, nismo ameri. Obujam s konjima ne znači kvalitetu, ali ni ne kvalitetu.
A dalje, jel servis za 518d isti kao i za Renault? Uostalome, ima par ljudi koji žele sjesti u auto i biti prvi vlasnik, ne pate na bemburu, niti na merđu, niti na gospodsku vožnju. Ne bi vjerovao, ali postoji. Postoje takvi ljudi, ti nisi jedan od njih, i to je ok.
Nisam ni ja.
Iznenadio bi se koliko koštaju servisi skupljih auta, pogledaj malo servisni interval itd...
Kolega s posla ima 520 i prva dva servisa su ga koštala slično ko mene za Focusa
Nisam ljubitelj das auta, dapače, imaju renome seljačina i sirovina ali o novim autima se potrebno dobro raspitati.
Kupiš "štedljivi" 1.6 dizel pa skužiš da imaju problema s dpf-om, pa promijeniš dmf.... pa rikne koja dizna....
Ne znam kaj bi me natjeralo da kupim dizel auto a da nije Volvo ili BMW
jed2i je offline   Reply With Quote