View Single Post
Staro 11.02.2018., 17:55   #129
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@SRV
Good point. Iako mislim da bi RD dao još jednu godinu Hondi. Čak i pod cijenu Alonsa. Ali onda bi bilo ovo što je rekao Boulier. Za 6 mjeseci krk.

@Prki
Ti si uvjeren da je motor bio dobar i na vrijeme, tj da je McLaren zakazao jer nije na vrijeme imao šasiju tj neke dijelove? A šasija bila jedna od boljih na gridu nakon par utrka...
Jesmo mi isti sport gledali? Jel McLaren kriv što je krepalo 11 motora tijekom 2017? Je li McLaren kriv što je Honda razvila nešto što nikom do sada nije uspjelo: najslabiji motor koji najviše troši te je još i neizdržljiv. Renault je krepavao jer su ih frljili u zadnjoj fazi sezone. Ovi su krepavali downtjunani...

Brake duct? Zakrilca? Jel to bitnije ili powertrain?

Boullier je kakav je ali bolje vodi momčad od onog Dennisovog potrčka Whitmarsha kojem su momčad vodili pomočnici.

Što se Renaulta tiče, dizajn bolida krenuo je dosta rano oko Renault PU. Ove godine bi se u testiranja trebalo krenuti puno bolje. Uostalom, lani u ovo vrijeme nekog optimizma u McLarenu nije bilo, samo u Hondi. Dok sada, svi u McL jedva čekaju da počne. Lani su htjeli da počne sve u lipnju


Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote