View Single Post
Staro 22.03.2008., 19:27   #134
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
Citiraj:
Autor vip-terminator Pregled postova
Ne razumijem zasto bi ja morao nesto otkazivati sa Tcomom ako mi operater na telefonu i djelatnica Bneta pri potpisu ugovora kaze da ja
apsolutno ne trebam nista otkazivati, tj, da ce sve bnet rjesit sam...

I jos nesto...kad potpisujes ugovor sa Bnetom moras donjet 3 zadnja placena racuna od Tcoma di se lijepo vidi da imam uslugu ADSLa. I onda pitam jel trebam ja ic u t com nes odjavit, ona kaze NE.....

Inace prolazim svaki dan najmanje 2 puta kod zgrade Tcoma kad idem na faks tak da sam mogo otic odjavit Tcom bilo kad al nitko mi to nije reko, a ta cifra od 59kn x2 mi ne predstavlja nista. Pet puta tolko znam potrosit kad odem van za vikend....Al ovo je stvar principa.
To je jednostavno tako. Oni ne mogu znati kolko ti računa za promet imaš otvorenih i da li i dalje želiš koristiti e-mail adresu vezanu za taj račun, da li možda taj račun trebaš da se spajaš preko maxadsl-a na nekoj drugoj lokaciji i slično. Isto tako si mogao imati otvorene račune za promet kod optime, voljatela, iskona. O tome moraš brinuti sam. To se često zaboravi napomenuti da taj račun moraš ugasiti ili ga prebacit na 1gb. Ali opet su t-comovci odvratni cigani jer ko normalan šalje račun za uslugu koja se ne koristi, nitko drugi to ne radi.
ojpi je offline   Reply With Quote