View Single Post
Staro 11.11.2021., 14:54   #6290
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
Ekipa može li mi itko objasniti ovu sad shemu di mi na Ethermineu doslovno uimaju 25% provizije za isplatu ? kako da postavim automatsku isplatu, i na koliko da stavim ovaj GAS limit da mi tipa kod isplate na 0.04Eth ne uzima doslovno 0.01etha ? Inače mi šalje na jaxx, nije to neka lova, ono vrti mi dnevno nesto sitno, ali i kad skupim nekih 50-tak euta, ubije mi sve s ovom provizijom?

Prebaci se na polygon i problem riješen 0 fee


Citiraj:
Autor Rivi Pregled postova
1. Sve su grafičke identične, Gigabajtove, isti model, isto sve.
2. Nemam pojma, ali prema točki 1 bi trebale bit
3. Da, sve su na riserima, s tim da je ova što me zafrkava (i dalje, iako sam stavio da je Afterburner gleda samostalno) na jednom napajanju, koje napaja i CPU na ploči, a druge dvije su na drugom napajanju, koje se samo 24 pinskim konektorom spaja na ploču.

Ovo "njeno" napajanje nije preopterećeno, jer ni ventilator ne radi. Upali se samo kad ona krene do 120MHs. I kad je na 120, najhladnija je, jer je "rubna".

Nemam pojma u čemu je kvaka. Odjednom se spusti na 88-90, pa onda nakon nekog vremena krene na 120, radi tako neko vrijeme i onda opet ode nazad.

Može li bit do Trex minera?
Gygabyte inaće ima taj problem da odjednom grafička trotla pa majn padne sa maxa na cirka 80-87.
Proudcroat je offline   Reply With Quote