View Single Post
Staro 08.01.2021., 15:39   #3325
Ninja_Zg
Premium
Moj komp
 
Ninja_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
A zato mi se jucer stucalo, nemojte ljudi, umislit cu se


Da, sve ostaje zatvoreno do 31.1. no nisu rekli da ce tad otvorit, vec ce tada biti revizija mjera, a moj guess je da ce ih jos produljit, do spominjanog 1.3.


Nego da malo potegnem pitanje koje se nadovezuje na diskusiju otprije par stranica, kad vec spominjemo osobne trenere.

Koji je kriterij po kojem procijenite je li netko dobar trener ili ne?

Je li to kako trener izgleda, koliko dize, iz kojeg sporta dolazi, koliko godina ima, koliko iskustva ima, rezultati klijenata, marketing, content, edukacije? Sto tocno?

Koliko sam ja zamijetio, ljudima je dosta bitno da im je trener "baja", vozi ovo, vozi ono, ima tetovaze, velika doza bragginga(on je jeben) ili humblebragginga(on se ne trudi, ali su svi ostali tako losi pa je on jeben bez imalo truda), dnevno objavi 50 storya.

Fitness je dosta specifican jer je laiku tesko razluciti sto je bullshit, a sto ne i jako dobro prolaze oni koji autoritativno i besramno na sav glas trube da su najbolji, redovito bez pokrica, a ljudi im vjeruju na rijec

Zaposlene majke dvoje ili troje djece si uzmu klinku od 20 godina kao trenericu jer vjeruju prici da ce izgledat kao ona i takvi primjeri.
Ljudi vjeruju u ono sto zele cuti, a to nije istina.


Ja inace ovo sve promatram "behind the scenes" pa me zanima kako to izgleda iz potential user perspektive


Bonus pitanje, o kakvim temama bi se voljeli informirati? I u kojem formatu bi voljeli konzumirati taj content? Clanci/video/audio?
Ninja_Zg je offline   Reply With Quote