View Single Post
Staro 07.01.2021., 15:01   #3316
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Kako ne koristi kada pije mlijeko za koje se zna da je kemijski obrađeno
Zato i je tako jaki kak bik.

Inače da, čovjek za svaku preporuku, uopće ne bi gledao dalje.

Da potegnem jedno čuveno pitanje sa teretana.net foruma. Jel 500mg tjedno i dalje natty ili?

Nema šta, nekad prije jedan od najjačih čučanj/dl u nas, među prvima sa 300kg liftovima ako me sjecanje sluzi
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Mene ljuti način na koji dio tih trenera/bildera (koji izgledaju kao od kamena odvaljeni) prodaju priče o načinu vježbanja i prehrane i nerealnim ciljevima koji se mogu ostvariti.

I ja sam kao klinac prije ozbiljnijih informacija na netu trenirao u teretani i jeo piletinu i proteine i slične dodatke uzimao i nadao se da mogu svoje genetikom predviđene da budu IT ruke pretvoriti u žilave rambo ruke. Kako da ne.

Neka likovi budu iskreni, i objasne gdje je granica sa nekim normalnim vježbanjem, a da objasne i pluseve i minuse hormona koje uzimaju da bi mogli izgledati kako izgledaju.

Ne vidim da je itko od vas se pohvalio da uzima nešto od hormona.
Pišite malo o tome, vaša iskustva, to bi bilo zanimljvo čitati.

Sviđa mi se ona američka fora da ljudi nakon određene godine kada naštancaju djecu i žele eksperimentirati dođu kod svog doktora i mogu dobiti legalno testosteron u malim dozama i s time si malo povećati kvalitetu života.
TRT je generalno eliksir mladosti za muškarce modernog doba. Možda nam je kvaliteta zivota
i ocekivani vijek dulji, ali razine testosterona nekad i sad su prilicno drugacije.

Granica rezultata koje mozes postici vjezbanjem sa i bez kemije je svakome drugacija. Ja s 10 godina vjezbanja nemam rezultate kakve je prijatelj s kojim sam krenuo u gym imao u 2. Razredu srednje nakon godinu dana treninga i sendvič + posni dijete. Isto tako ne mozes omalovazavati necije rezultate jer se bodu. Meni daj gram testa, pola grama trena i dbol i prije cu završiti 2 metra pod zemljom mego izgledati kao Ursa. Tko ne moze biti nabildan, nece biti ni sa gramom kemije, tko moze, sa kemijom ce napravit show.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."

Zadnje izmijenjeno od: zkljaja. 07.01.2021. u 15:16.
zkljaja je offline   Reply With Quote