View Single Post
Staro 30.05.2010., 19:00   #87
centaur
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
Citiraj:
Autor Computer_Modder Pregled postova
Ma plastika je rasturena unutra, netko cupao i polomio zupcanike
Lijepo mi je sto su sve iste, liteonit. Nije spojena ni na molex ni nista, samo tako stoji
Imam ja plastiku, ali mi je ruzno vidjeti 3 cdroma i obicna plastika. Razmisljao sam o prekidacima, ali sam odustao.
Ventilatori prvobitno sluze hladjenju (protoku zraka), a kasnije da popune prazno mjesto i estetski. Ventilatori nisu nikako pofarbani UV reaktivnom bojom, kupljeni su takvi (links, sharkoon uv reactive fan).
Ne stoje nego rade. Ispuhuju zrak, na kojih 850-900RPMa.
Nema sanse u vrecicu pa da se sve polomi. Lijepo u kutije zamotano.

Stvar je u tome sto ja nemam cijele konfiguracije vec samo dijelove od kojih se mogu napraviti konfiguracije. Samo nazalost ja nemam sve dijelove a nit mi se slazu takve konfiguacije (AT napajanja).

Ugl, stavit cu sve na prodaju pa valjda ce se neko nac.
Ne znam kolko da trazim za pojedine komponente, a glupo mi je davat procjenu na forumu kad ce bit da sve to bacim...
Ide u PCE donators
Meni je lijepše vidjet plastiku nego pokvareni optikaner. Al jbg, takav sam ja.
Da to i ja velim da ventilatori služe prvenstveno hlađenju, sad veliš da svi rade a maloprije si rekao da su neki na 5V a neki isključeni.

Kaj se tiće vrećice, imaš pravo bolje sve to u kutiju.
A kaj se tiče prodaje, velim ti nemoj to procjenjivat i tražit za pojedine komponente neznam po 20 kuna, ja osobno nebi imao živaca za to, nego bi složio par vreća i kutija i rekao. Svaka kutija 50 kuna i nabrojiš ukratko kaj je sve u toj (jednoj) kutiji (5 optikanera, 3 harda, 2 PCI USB kartice, bla, bla...)

Ili kaj si sam rekao: sve u Donatore.

Ugrađivanjem 4 DVD-ROM-a ili 5 USB PCI kartica se uopće ne poboljšava računalo, nikakav pomak na performansama se ne dobiva.
Kaj se tiće kontrasta, po meni nije kontrast crveno, zeleno i plavo svijetlo već je to kričavost, kontrast je kad imaš zelenu npr., pa je jedna svijetla druga tamnija npr..
Kaj se kompova tiće, možda je fukcionalan tj. radi taj Pentium MMX npr., ali čemu on služi, kakvu radnju možeš obaviti na tom računalu.

Zadnje izmijenjeno od: centaur. 30.05.2010. u 19:08.
centaur je offline   Reply With Quote