View Single Post
Staro 30.05.2010., 15:11   #73
Computer_Modder
Premium
Moj komp
 
Computer_Modder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 607
Odlucio sam vecinu kompova koje uredim i koji su nesto lijepsi od ostalih (sveukupno imam cca. preko 15 kompova, pentium 75Mhz - pentium 4 3000Mhz, jasno, svi ispravni). Bolje to nego za svaki komp otvarat novu temu, jer i ovako i onako nije modding.

Citiraj:
Autor dzeneral Pregled postova
A moram priznat da ne kužim ni smisao nakrcavanja kućišta s bespotrebnim PCI karticama i optikama. Ja ne kužim kako to može služit za ukras, pa ako možeš to objasnit malo, bio bih ti zahvalan
To je nasljedno...
Uglavnom, meni je svakako ljepse vidjeti 4 optike nego 3. Jedna je OK, al kad vec imam...
Sto se PCI kartica tice... Jedino je zvucna mozda nepotrebna, ali je tu zbog game-porta. Ako ugradim vec 4 kartice, onda nek ugradim sve
Kad vec imam, a kupit nitko ne zeli, bolje da ugradim nego bacim. A ovako komp mogu prodat za bar 3000kn (konkretno, onaj plavi, dobio i odbio ponudu), jer vecina vrsnjaka cim vide tako ureden komp i sl odmah isti smatraju mocnim.

Citiraj:
Ako nisi imao ništa bolje za komentirati nisi morao nikoga vrijeđati.
Svatko ima svoj ukus za lijepim,iskreno ni meni se ne sviđa,ali ako se njemu to sviđa, neka.
Netko voli plave, drugi crne, treći smeđe, četvrti riđe djevojke,tako da je to sve individualno.
Čovjek se trudi uljepšat komp i zato pohvala.
Ni meni se ne sviđa, ali mi vec na zivce idu 11 kompova u sobi, i tona starih komponenti. Na ovaj nacin sam ih se rijesio i ocistio vecinu dijelova.
Jedini komp koji se meni stvarno svidja, je onaj crno-srebrni P4 3Ghz. Ni onaj mali Ebox nije los.

Citiraj:
Ne kuzim sta sam bolje trebao komentirati? I koga sam ja to vrijedjao?lol, kuciste?! Ok,idem i ja modirati svoje kuciste,nakrcat cu u njega svakakvog smeca,ofarbati ga u svakakve boje i stavit cu ga da se svi dive mom modu. Katastrofa.Ako zelis biti neciji odvjetnik,onda zavrsi pravni fakultet.
Kad ces ti u svojoj sobi imati 10 kanti (a povremeno i 15) i tonu komponenti koje se ne mogu/tesko ce se prodati, onda mi se javi. Cilj mi je bio iskoristiti visak dijelova i sloziti kante.

Citiraj:
I gdje je tu modding? Nakrcati kistru optikama, ventovima i PCI bracketima, te ruznim kablovima?
Moddinga nema. Jedino komp iz naslova teme moze proci kao modding, ostale sam stavio ovdje kao skupnu temu kompova. Da ima moddinga u nekom kompu, otvorio bi novu temu.

Moja je tema, pa rekoh, da stavim i ostale kompove u temu...
Computer_Modder je offline   Reply With Quote