View Single Post
Staro 31.10.2008., 14:57   #6
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
Ja studiram na Fakultetu Strojarstva i BRodogradnje, koji je udaljen cca 100m od ducana, i kupujem u tom ducanu za sebe i za potrebe Faksa vec 5-6 godina.
Tako da Np, slobodno kupi fotic.
Ljudi koji tamo rade su super ljubazni, spremni pomoci, nabavit nedobavljive stvari. Rezervirat monitor od 4000kn, i isporucit ga i onda cekat da im ga platis 2 mjeseca.....

Steta je samo sto u zadnje vrijeme, vise nemaju bas povoljne cijene kao prije, ali posto cesto uzimam kod njih uvijek je 5-10% popusta.

Evo. Ja sam imao dosta pozitivnih iskustava sa njima, tako da sam copio dosta toga za svoj HTPC kod njih ukljucujuci i plazmu. Krajnje ljubazni, susretljivi i tocni. Znas da ako posaljes ponudu njima da ce odgovoriti cim prije na mail. Cak su mi tu plazmu u jednom danu sredili. Jako je mali duchanchic pa nemaju na lageru puno toga, ali pozitiva je kaj rade svaki dan do 17:00 ( iako cesto ostanu dulje, sto je za nase prilike kada zaposleni odlaze u 16:45 cudo), te iako su zatvoreni odgovaraju na ponude koje im posaljes, tako da mozes ocekivati svoju robu sljedeci dan!

Ocjena 10/10

PS: Imaju i dobre cijene, a za ono sto nemaju bas najbolje, radje cu platit tih 40 kuna razlike za dobru uslugu!
  Reply With Quote