View Single Post
Staro 13.11.2013., 07:20   #86
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
To je nažalost tako, i to je još jedna posljedica neuredenosti države, ljudi su iskorištavani maksimalno, i za to imam razumijevanja.

Ali isto tako korisnik je tu kako ti kažeš direktor svemira. On je iskeširao lovu i on želi koristiti svoj uređaj, ne zanima ga ništa drugo. Isto tako operater, ako ti proda mobitel u tarifi s netom, a tebi je bitna sinkronizacija maila, onda bi ti trebao dati zamjenski uređaj koji to ima (Npr Nokia 5800).

Imam razumjevanje za sve osm za aljkavost. pošaljem mob na servis s problemom da mi slušalica ne radi kod poziva. Objasnim na pola stranice da radi sa viberom, skypeom ali u pozivima ne, a Mobis kod zaprimanja u svoju primaju prepišu samo "ne radi slušalica", testiraju i vrate natrag kao ispravnog. Pa onda idi u trgovinu podignuti, pa natrag u Mobis pa čekanje 2 tjedna. A samo treba utvrditi kvar da dobim novi uređaj jer je star samo 6 dana. I tada ih zovem mirno, a oni mi se bahate.
I onda nakon poziva direktno Samsungu riješe stvar za pola sata.

Ja znam da nisam jedini na svijetu, i čekao sam poprilično, ali ne možeš me zavlačiti da je mobitel kod servisera i onda ništa. I još mi ga vratiš jer je NETKO neupisao opis kvara. Ja trošim vrijeme, gorivo, živce na stvar koja se otvori začas, i ništa ne treba popravljati.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote