View Single Post
Staro 12.11.2013., 15:00   #72
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
E, sta neki ljudi ovdje znaju gnojiti to je cudo jedno...

Covjek je dao mob na servis prije mjesec dana i jos ga nije dobio ispravnog, tocka.
Njegov dugacki i siroki post i preuvelicavanje svog psiholoskog stanja ne mijenja cinjenicu da je servis u njegovom slucaju zakazao.
Ali ne, treba gnojiti i dalje sa raznoraznim mudrolijama...
Upravo to. Bravo. Kratko i sazeto.

Mene cudi reakcija odredjenih pojedinaca. Kao da je ovaj lik koji je otvorio temu njih osobno napao? Pa nije ni prvi, a sigurno i nazalost ni zadnji koji se javlja kad su problemi sa Agram servisom. O nekakvom 24h testiranju i standby modu da ne pricam, te bajke objesite macku o rep.

Mene je Agram zeznuo za jedan HTC, popravili su ga, radio je. No vratio se sa razbijenim displayom. No za razliku od kolege koji je zapoceo ovu temu, ja nisam htio svoj mob preuzeti. Balada sa vip shonjama je trajala preko mjesec dana dok nisam dobio zamjensku za svoj razbijeni mobitel. A mobitel je takodjer na popravku bio jako dugo, malo preko mjesec dana ako me pamcenje dobro sluzi.

No po nekima ovdje ispada da u Agramu rade samo i iskljucivo vrhunski strucnjaci, a uvjeti su bolji nego u MIT labaratorijima, oprema je vrhunska, itd. Super onda. Samo zasto toliko puno ekipe ima problema onda sa tim servisom?

Kolega je napravio pogresku sto je podigao svoj mob iako je isti ostecen. Daljnja i stvarno glupa (nhf) pogreska je bila poslati mob skupa sa racunom i jamstvom.

Zelim ti srecu sa popravkom. Jer trebat ce ti.
Mileni je offline   Reply With Quote