View Single Post
Staro 12.11.2013., 11:42   #64
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Ja tebi definitivno necu reci da seres, iako bih trebao. Naime, mene je moja mama lijepo odgojila.
Nadalje, nisam ti duzan objasnjavati jer meni ovo sto sam napisao zvuci jako logicno, ali evo da i tebi objasnim jer ocito slabo kopcas
Uređaji se testiraju tako sto se u uređaj ubaci kartica, upali i ostavi na standby 24h. Mislim da je to sasvim dovoljno testiranje za ovakav kvar u kojem korisnik tvrdi da mu potrosi bateriju u roku 1h, zar ne?
Kod drugih kvarova postoje specijalizirani laboratorijski uređaji na koje se uređaj skopča i testira ga ta 24h nakon kojih uređaj napravi neku vrstu izvješća o testiranju.
Ako si ti mislio da svaki serviser uzme uređaje pa ih ručno testira i igra na njima "Plants vs Zombies" do iznemoglosti, zao mi je ali te moram obavijestiti da nisi kompetentan uopce razmisljati, a kamoli iznositi svoje misljenje na jednom forumu.
Eto kolega Srale, ja serem koliko sam dugacak i sirok. Zivio ti meni.

Očito kad konkretno u ovom slučaju stanje standby-a ne izaziva problem sa drainanjem baterije iz cega opet proizilazi da je serviser testiranje odradio šlampavo.

Ne, ja nisam mislio da svaki serviser igra neke 3d igre na na mobitelu 24 sata, ali očekujem da istestira mobitel i posebnu paznju obrati na problem sa dotičnim uređajem i da nakon sat-dva moze sa sigurnošću reć da je problem uklonjen. A ne stavi karticu u mob i mob stavi u ladicu i sutra ga izvadi i i posalje korisniku. A realno mob nije ne pogledao.
U potvrdu moje tvrdnje idu dosta slučajeva kad mob nakon ažuriranja posalje korisniku, a problem ostane, sto znači da je testiranje nije odrađeno kak spada.

Da se razumijemo, Agram dnevno rijesi mali milijon mobitela, i velika vecina njih je rijesena kvalitetno, ali eto, od svih tih silnih mobitela neke i sjebu i onda tu nastaje (opravdana) trakavica. Ako tu jos dodamo određen broj poremećenih korisnika dobijemo haos, tak da se Agram jos dobro drzi, jer masu slučajeva rijese korektno.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote