View Single Post
Staro 04.11.2009., 17:25   #119
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Citiraj:
Autor subtex Pregled postova
Ja radimo ko dostavljač, i svaki tjedan prođem pola Hrvatske, imam 4 navigacijska uređaja i svaki od njih ima prednosti i mana, ali su svi za prosjećnog korisnika više nego dobri. Kad bi baš dao preporuku moj izbor bi bio TomTom
Drago mi je da netko kome navigacija služi da zarađuje kruh u životu dijeli moje mišljenje.

Iako, TomTom baš na Symbianu radi neusporedivo bolje od Garmina. Brži je, daleko lakši za upotrebu, ima neke napredne funkcije koje Garmin ili nema ili moraš kopat kroz menije da dođeš do toga što prilično frustrira u vožnji. Pogotovo ako ti treba alternativna ruta, TomTom to ima puuuno bolje riješeno.

Osim toga, ako Garmina želiš ugasiti, moraš ispritiskati desnu tipku i naživcirati se jer se ništa ne događa na pritisak tipke, već on uvijek neki k.. čeka, onda tek iz glavnog menija možeš izaći, ali tek nakon što te pita "are you sure!?". Na TomTomu bilo gdje da jesi samo stisneš crveni gumb za poklapanje veze i on je vani.

BTW: slažem se da je AdriaRoute jako loša karta, što se vidi čim izađeš iz Zagreba.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote