View Single Post
Staro 19.06.2017., 20:22   #1634
subabuse
Premium
Moj komp
 
subabuse's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
pozz,gospodo rudari,obrisite znoj,znam da je sad negdje vruce u rudniku za pop iz dit

Par pitanja, ak moze iskreno(kolko vec ide,jel?! ).

Prvo, gpu aktivno (ono,bez milosti,ne hobisticki)koristen za majning, u kakvom je to realno stanju dok ide u prodaju(recimo nekom liku koji kupuje gpu striktno za gaming,znam da se prodaju dok su jos po garom i te fore),koji im je vijek trajanja,onak,u povjerenju.

Drugo pitanje, najme ,dobio za poklon predivnu ozljedu kraljenice(popucalo od c3 do c14),ostre krhotine se kalcinificiraju i ostale krasote (skoro da sam ljubomoran na atletske sposobnosti Stevena Hawkinga, no dost o meni,ajmo malo o mom autu)tak da sam prisiljen nac nekakav izvor zarade (ono,hrana,ljekovi,terapije,stanarina,najvjerojatnije nekakav medicinski teh. kostolomac i tak to,dakle ,nije mi do jahti,missica,helikopterova i lajni koke s onu stranu ogledala,vec vise "blagajnica oce ic samostalno na wc"-skromni scenario :2000-3000kn/mj!? Jel ta cifra prebahata?).
Jedini ozbiljan kripto je bitcoin? Dogecoin i slicno je mamac za budale?
odokativno,koji bi ulog bio da se pocne, a da ima smisla i di da covjek se krene educirat a da ne naleti na minu jer nemam prava ni na najmaju greskicu.


P.S.
Sori na drami,valjda su painkilleri proradili

BTW. Imam prirodno jako,jako hladnu prostoriju ispod zemlje,a djabe(danas je 31c vani, tam je 3-4c trenutno),
se to da iskoristit?




Poslano s mog C64.
subabuse je offline   Reply With Quote