View Single Post
Staro 17.12.2013., 16:10   #288
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Ja sam imao slučaj pred jedno 20ak dana da su mi na Samsungu S5610 koji nije davao sliku na ekran ,a normalo se palio i moglo se pričati na njega odbili garanciju citirm: "uređaj neovlašteno otvaran i popravljan garacija odbijena"
Mislim koji bi ja biser bio da idem otvarat i popravljat uređaj star niti 2mj. ,a pod garancijom je još 22mj. i žalio sam se Samsungu koji kažu da oni tu nemogu ništa da je servis utvrdio to što je utvrdio poslali su mi neke slike di se vidi kao malo stopljen dio gdje je zalemjljen zvučnik.
Kad sam ih priupitao dali je moguće da se to desilo usljed punjenja kad se desio i navedeni kvar jer mob. bio smrdio po paljevini ,odgovor je bio opet citiram: " mi neutvrđujemo uzrokr kvara nego konstatiramo činjenično stanje"
Onda sam se žalio njihovoj podršci preko telefona koji su još jedna priča za sebe ,zaprimili moj prigovor uredno sve zapisali da bi nakon 2 dana dobio poziv od njih koji je doslovno glasio ovako:
Gosp. B........ kako je ovlašteni servis i utvrdio uređaj neovlašteno otvaran i to je naš konačan odgovor slučaj je za nas zatvoren i nezovite nas više u svezi ovog slučaja jer je ovo naše zadnje očitovanje o njemu i puf poklopi bez da sam išta uspio reći....

Nikad Više Samsung u mene!!!
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote