View Single Post
Staro 29.07.2009., 14:05   #37
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pogledah The Soloist i The Reader.

Oba filma su mi dobra. Ono sto me u The Readeru začudilo je to što mi je pacing filma bio odličan (iako sam možda jednostavno bio dobro raspoložen taj dan). Baš me zanima kakva je knjiga.

Citiraj:
Autor Gocznet Pregled postova
Pogledaj na njihovom forumu dali postoji plugin za TV ali mislim da za sada ne..

Sto se tice ovih vecih ripova sve ovisi kak su ripane tko je kodirao ali kao sto je Baja rekao vecinom neisplativo u odnosu na 1080p ripove..Bilo bi zanimljivo vidjet usporedbu dva ista televizora jedan do drugoga sa istim filmom sa BD-a i rip-a jer ovako je to sve vise manje subjektivno..
Ma znam da nemaju svoj TV "modul", mislil sam ak netko tu zna dal ima neki plugin kaj bi pokrenuo 3rd party TV program. ali, bum onda guglal poslije mora.

Neznam što je subjektivno u puštanju prvo ripa filma, pa onda prekodiranog u mkv na istom TV-u. Ili uzimanju screenshota ripa, pa onda njegovog prekodiranog buraza.

A mozda imamo drugačiji pojam isplativosti. Ja neznam što je tu toliko neisplativo i čudno da se želi gledati sa optimalnom kvalitetom neki film koliko tvoj setup dozvoljava. To je kao da u nekoj igri neko tvrdi da mu je bolje igrati na high grafičim postavkama, ako može pokrenuti istu igru na very high. jer mu je neisplativo.
  Reply With Quote