View Single Post
Staro 18.02.2017., 12:36   #1610
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Čitam zadnjih par stranica teme i ne vjerujem. G5 pripisujete izgled kao manu?

Pa dobro jeste vi neke ženske koje kokodakaju samo okonizgleda ili što? Izgled je SUBJEKTIVNA stvar i nekome se sviđa a nekome ne.

Znači ostaje nam jedino baterija od 2800mAh kao minus. Koja btw izdrži cijeli dan 4G interneta i synca 5 aplikacija sa nekih 4-4.5h SOT-a.

Ove priče da ga je imao brat od tetkovog kuma uopće neću komentirati. Isto kao i da je plastičan. LOL.. To sve govori o tome koliko su ljudi objektivni kada ga nisu ni u ruci imali.

Imam ga od 6/2016, tada sam ga kupio na Njušci za 3400kn, S7 i HTC 10 su bili min 4000kn.

Mobitel ne da je fluidan nego leti, imam stock ROM i OS na njemu i nema da se smrzne, da ima lagova itd. Kameru također ne moram spominjati koja je (po testovima) bolja od S7/HTC 10/ iP 7 itd.

Imao prije njega G3 i isto bio best buy od tadašnje konkurencije.

Također ne moram napomenuti da sam dobio Nougat 12.12. dok kolega sa HTC 10 neki dan a drugi kolega sa S7 ga još uvijek čeka.

Tako da po meni za 3000kn i manje koliko se danas može dobiti novi zapakirani na Njuškalu je definitivno best-buy. Ovi kinezi nemaju šta raditi pored njega u rečenici best-buy jer je bolji od njih u svemu. HW, kamera, izrada, OS što je najbitnije..

Njegova baterija izdrži CIJELI DAN heavy korištenja bez beda, a tko hoće bateriju da mu traje 5 dana neka uzme Nokiu 3310, eno je sada sa Androidom izlazi.

Eto baterija kao minus je tu(ali ne kritičan minus) a za komentiranje IZGLEDA kao mane ću samo reći LOL.

To je kao da ja nekome kažem da ne kupi Hondi Civic ili neku od onih Toyotinih izroda zato jer su ružni :rofl:

Eto toliko od mene što se tiče te rasprave, iz prve ruke...za razliku od nekih ovdje.

G5 via Tapatalk
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote