View Single Post
Staro 16.06.2016., 11:20   #30
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Sjebali su sve sa onim krajem. Jednostavno, 5+ godina ME universea, igara sa odabirom kako ce se dalje razvijat radnja i sve. I na kaju je ME3 bio debelo najgori ME. Na stranu grafika i to, meni je prica i likovi bilo ono sta me drzalo.

Al kad je bioware unistio pricu, pobio likove, ucinio sve nase izbore od ME 1-2-3 totalno beskorisnima sa RGB krajem za koji su REKLI da ga nece bit. Unistenje citadele i mass releya koje sami game lore kaze da je pucanje releya katastrofalan dmg za taj sisem, sta je bilo u ME2 Arrival DLCu kad je zbrisana batarian kolonija sa 300k ljudi, uzeli su vlastitu igru i vlastitu pricu i posrali se na nju.
A starchild debilana je posebna, kao i reaper razlog ubijanja, mi smo AI i mi vas ubijamo da vas ne ubije AI.
Onda slika od Tali (ukradena sa neta i odrezali joj 2 prsta tako da uopce ne izgleda ko quarian ruka) i tona gluposti i stednje na detaljima koju si takav studio sa AAA naslovom jednostavno nije smio dopustit. Kad se ekipa pobunila na los kraj onda ih je bioware sve posrao da su placipizde a Casey Hudson se kurcio da je on genije i da mi nismo shvatili kraj.

Prica za ME4 jos nije tocno poznata, al ako su ljudi (jer nije bilo rijeci od citadel rasama) poslali brod u Andromedu (da pobjegnu od CH clusterfucka), kako su tamo kroganci, asari i neka zvijer koja izgleda prilicno blizu bivsem Yagh SBu. I opet ce bit radnja da si ti covjek koji spasava galaksiju...samo, od cega sad? Reapera nema, hoce bit neki ekvivalent za epic akciju?

Dalje, wtf je ona rugoba na traileru? Ono je asari? ONO?
Evo prije par godina kako su izgledale. INGAME slike, ne animacije.







I od sexy plavih zenskih dobijemo ovo...



Na stranu MoCap lica, wtf? Debela, retardirana faca sa nekim primal/tribal crtom preko ociju? Sta bi ovo trebalo bit?
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote