View Single Post
Staro 26.04.2010., 14:10   #14
matrix30zg
Premium
Moj komp
 
matrix30zg's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 176
probao kod buraza u kompu i njemu je manja temperatura za 3 do 5 stupnjeva,znaci grafa je ispravna da to odma eliminiram. moj komp je malo izmjenjen,sad su 2x2 gb rami...pitanje je zasto samo x2 kartice tako rade? 3870 x2 je isto tak se blesala u istom kompu al sa drugim napajanjem dok dvije 2600xt u crossu,dvije 2900 xt u crosu a isto tako i 5770 su ledene prema x2 karticama...ma najvjerojatnije je u pitanju lose hladjenje same grafe

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Točno to sam i ja na 3870x2 radio,pa su mi rekli da ne znam drivere instalirati..mulci. Prodam grafu,i radi danas odlično,šta je bilo - nitko ne zna.

Očito se pregrijavala,a da ti isprobaš grafu kod nekog prijatelja možda? Postoji li takva mogućnost,ili dvojice,još bolje..

Da nije stvarno do kućišta(provjetrenosti),napajanje bi moralo držati.

Znao sam nailaziti na svakakva rješenja,recimo meni je upalilo,tj. smanjilo broj crnih ekrana i vađenje jednog keksa RAM-a,imao sam 4x2 Gb Corsaira,izvadio jedan od 2gb,i sa 6 je radilo osjetno stabilnije. Možda je i do neke kompatibilnosti matična,puni RAM slotovi,i x2 grafa. Teške su ti to kemije..ti imaš 2x2 ili 4x1gb unutra?
matrix30zg je offline   Reply With Quote