View Single Post
Staro 15.10.2008., 12:29   #61
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor mef Pregled postova
ja se u potpunosti slazem s tobom , ali pricamo o razlicitim stvarima , free torrent sluzi za nabijanje ratia , tu se slazemo , onda zasto mi netko broji pojedinacni ratio na free torrentima , a onom ispisu koji si ti postavio vecina je free , a ostali koji i nisu free , su na uploadu debelo iznad 72 sata , prema tome koje pravilo se tu ne postuje?

vise je sve to stvarno ne bitno , ja se samo nadam da se netko drugi nece zeznut kao ja, jer ce procitati pravila i misliti da ako se drzi toga ,znaci:
1. ukupni ratio -veci od 0.6
2. upload 72 sata ili(s naglaskom na ili) ratio 0.8,

ne moze imati problema!
pitas se zasto se broji ratio na pojedinacnim torrentima?

e pa poanta je u tome da recimo nabavis si seedbox .. .100mbitna veza, sve super ide ..

e sad npr ti skines neki pack od 20gb koji je FL ... i recimo da ima pun kup leechera, mozes sa seedboxom napraviti par stotina gb uploada... i sad npr imas 300gb uploada i 0gb downloada jer je taj torrent bil FL .. imas 300gb buffera, i sad bi ti mogel skinuti 300gb ostalih torrenta bez ikakvog seeda, a ratio ti jos uvijek bude pozitivan i imal bus jos uvijek veci upload od downloada (generalno gledan) .. kaj naravno nije fer.. upravo radi toga se gledaju ratiji na pojedinacnim torrentima.

poz
pizdun je offline   Reply With Quote