View Single Post
Staro 14.12.2019., 14:07   #1559
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Ja ne bih vise Amazfit imao niti preporucivao. Imao dva, Pace i Stratos (ovaj jos imam, skuplja prasinu). Iako hw ima potencijala, posebno mi se svidja GTR baterija, fw je zaqurac, app jos vise. Pa to onda krpaju mjesecima, u medjuvremenu izbace jos 10 novih pa stari nikad ni ne dobiju kako treba fw...

Garmin fw, app i eko sustav je miljama ispred. Iako i oni prtljaju i izdaju gomilu satova. Ipak im je to zarada, kao i Amazfitu, a ne u podrsci starim uredjajima.

Ubij me ako ja znam na koji mislis. Taj Garmin ima toliko satova da se covjek ne moze snaci


Citiraj:
Autor Delpiero Pregled postova
Osim ako ne planinaris i treba ti garmin sa svojim senzorima za količinu kisika u krvi i slično, moja preporuka ti je Samsung Galaxy Watch. Ja sam ga uzeo, ima 10ak dana i jako sam zadovoljan. Pogotovo što imam i Samsung mobitel. Super radi, ima dosta opcija, možeš razgovarati preko njega dok ti je mobitel u torbi itd. Pogledaj po youtubeu malo ako te zanima..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Hm, da koliko vidim svi kazu da sto se broja funkcionalnosti tice, Galaxy satovi su ispred ostalih.
Na Amazonu sam naletio na ovo i izgledom mi se full sviđa, i još je na popustu. Si mislio na ovako nešto ili?
xGAME je offline   Reply With Quote