View Single Post
Staro 27.04.2021., 22:47   #120
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Citiraj:
Autor n3om0rph Pregled postova
Možeš li mi reći jesi li na toj PowerColor Red Dragon RX 5700 XT mijenjao BIOS ili neke druge promjene radio?


Slažem jedan rig i u njemu je i ta kartica, međutim nikako ju ne mogu upogoniti u Hive OS.


Čim krene rudarenje (neovisno o mineru - bilo gminer, phoenix, lol...), nakon par minuta tu karticu ugasi (njen Hashrate bude 0) i onda ubrzo nakon toga cijeli rig stane i jedino rješenje je kompletno ugasiti rig - bilo da su stock postavke ili postavke koje na Windowsima rade bez problema.


Na Windowsima radi bez problema ~ 53 MH/s.

Jedino sam primjetio da na Windowsima nekad ne želi pokrenuti nikako ventilatore dok se ne pokrene program za rudarenje (npr. gminer), a nekad ni tada nego moram ručno u MSI Afterburner pomaknuti vrijednost ventilatora za 1 i tek onda se pokrene ventilator.

Hvala ti.

Koja je memorija gore,nije isti klok za sve memorije,zato ti se i ruši,jesi sigurno pravi bios stavio gore ???


Citiraj:
Autor hrvojezg00 Pregled postova
Ekipa, koji miner koristite za nvidia rigove na hiveos-? Ja sam na ethminer-u, jel bi se trebao prebaciti na t-rex ili neki drugi? Kakva su iskustva?

T-rex,nekako mi naj ok za nvidiju ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote