View Single Post
Staro 26.04.2021., 11:57   #117
n3om0rph
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
Citiraj:
Autor Bradobradi Pregled postova
na sve tri je micron




Save pokazuje 59.5 i miner i nanopool, cak i isplata je u okvirima predvidjenim za tu brzinu
memorija radi na ljepih 78C, u pitanju je PoweColor Red Dragon...








E da.. zanimljivo je da samo na njoj GPU SoC Clock radi na 1266MHz i tako stoji stabilno i nemrda...
ostale krenu sa 1266 i padnu na 1100 pa skacu do 1170 i stalno varira... sasvim nasumicni brojevi....
Možeš li mi reći jesi li na toj PowerColor Red Dragon RX 5700 XT mijenjao BIOS ili neke druge promjene radio?


Slažem jedan rig i u njemu je i ta kartica, međutim nikako ju ne mogu upogoniti u Hive OS.


Čim krene rudarenje (neovisno o mineru - bilo gminer, phoenix, lol...), nakon par minuta tu karticu ugasi (njen Hashrate bude 0) i onda ubrzo nakon toga cijeli rig stane i jedino rješenje je kompletno ugasiti rig - bilo da su stock postavke ili postavke koje na Windowsima rade bez problema.


Na Windowsima radi bez problema ~ 53 MH/s.

Jedino sam primjetio da na Windowsima nekad ne želi pokrenuti nikako ventilatore dok se ne pokrene program za rudarenje (npr. gminer), a nekad ni tada nego moram ručno u MSI Afterburner pomaknuti vrijednost ventilatora za 1 i tek onda se pokrene ventilator.

Hvala ti.
n3om0rph je offline   Reply With Quote