View Single Post
Staro 15.10.2015., 22:49   #29
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Meni je isto tako došla tema kao naručena jer smo u firmi u potražnji za nekim kvalitetnim, a ne baš preskupim serverom.
Radi se o računovodstvenom servisu i na server bi se instalirao računovodstveni program (4dwand) za trenutno 3 korisnika koja bi istovremeno radila u njemu. Naravno volio bi da ostane mogućnost ako se pojavi još koji korisnik (dodatno jedan do dva nova korisnika) da server to može "progutati". Osim rada u rač. programu radilo bi se u Office-u i slanje mail-ova i to je to.

Naravno najvažnije je da ukoliko dođe do "problema" sa serverom da se reagira tj. problem popravi što prije (odmah) jer svaki izgubljeni sat bitno utječe na efikasnost rada u firmi.

Zanima me preporuka za neki brand name server i ups. Možete napomenuti i koje točno usluge podrške uzeti jer se u to područje jako slabo razumijem.

Još samo jedno dodatno pitanje što bi mi više preporučili, mjesečni najam servera npr. ovako nešto: https://contabo.com/?show=vps ili je ipak najbolja opcija da ga kupimo. Najbitniji podatak ovdje je podrška jer sam čuo od par ljudi da je najam servera dobar jer nemaš toliko brige oko sigurnosti i održavanja.

Zahvaljujem se unaprijed.
Verbum je offline   Reply With Quote