View Single Post
Staro 18.02.2012., 09:29   #16
Ragnarok
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 20
Da, tako je, imao je samo jedan usb-heder, 9 pin.
Prikopčao i sve radi bez problema.

Kad smo kod toga svega, na kraju uzeo sam taj SCYTHE Kama Reader Jr. pa da kažem nešto o njemu.

Cijena je fenomenalna 65kn, ima dosta priključaka, meni trebali SD, Micro SD, Duo i Micro M2.

Brzina prepoznavanja kartice je dobra, ništa ne šteka, prepozna ju čim ju ubacim i može čitati dvije različite istovremeno. Nisam još isprobao staviti 2 "iste" vrste, tipa SD i Micro SD.

Ipak, moram se požaliti što ima manu u tome što ulazi za kartice na doljnjoj razini čitača imaju prostor ispod ulaza za čitanje kartice (što ne smeta kod većih, tipa SD), ali malena poput Micro SD ima jako dobru šansu da upadne unutar kutije čitača i nema onda ništa drugo nego, otvoriti kućište, izvaditi čitač i otvoriti ga kako bi pokupio karticu unutra.

Ništa strašno, sada kad za to znam, lako mogu pozicionirati micro SD da ne upadne unutra, ali opet, iritantno je što na to moram paziti. Al ajde, 65kn, dobro je, vjerojatno ću uspjeti osmisliti i nekakvu pregradicu koju ću staviti da ne može upasti ako mi se to ikad opet dogodi.

Hvala svima na pomoći oko ovog.
Ragnarok je offline   Reply With Quote