Tema: Apex Legends
View Single Post
Staro 02.12.2020., 23:42   #173
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
@Doktor O
Nevezano sad za Apex, ako ti cpu u nekoj igri radi na 40-60% to ne znaci da on nije bottleneck. Taj postotak kod tebe konkretno znaci da je iskoristeno cca pola od tvojih threadova, ali ove jezgre/threadovi koji su iskoristeni moguce da ne odraduju posao dovoljno dobro.

Tako primjerice ako ti i ja odigramo partiju BF5 koji moze upregnuti dobar broj jezgara (i pri tome imamo iste kartice) tebi ce cpu usage biti ajmo reci nekih 60%, meni sa druge strane na 80-100%, ali cu ja opet imati bolji fps jer je sam procesor zbog arhitekture i clocka brzi.

https://static.techspot.com/articles...image-2-p.webp

Sve u svemu razumijem tvoju frustraciju, a isto tako ti mogu reci da ove sezone ne propustas puno. Nova mapa je meh, a audio su uspjeli toliko unistiti u smislu da je pozicijski audio katastrofa, a "no sound" se dogada svako malo. Jako csto se dogada ne cujes svoje metke, ne cujes kad protivnik ispali cijeli sarzer, ne cujes razno razne efekte poput otvaranja vrata, abilitija, a da ne pricam da se pola footstepsa ne cuje. Sve u svemu ovima koji su odgovorni za audio redom treba dati otkaz i staviti ih na nekakvu crnu listu da se vise nikada ne mogu zaposliti u toj bransi.
guerra je offline   Reply With Quote