View Single Post
Staro 01.12.2020., 08:34   #2691
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor zgking Pregled postova
Ekipo evo da vam malo pomognem oko kvalitetne ergonomske stolice . Priznajem da i sam isprobao i čekao te markuse i ostala čudesa da pojeftine jer osim što mi nisu legli vidim da su i poprilično skupi za to kaj nude. Pošto se to nije dogodilo krenuo sam u istraživanje i pronalazak ergonomske stolice po internetu .


Pošto imam problema sa leđima morao sam naći neki stolac koji se uklapa u moj novčanik , te da ima i kvalitetu . Evo stolice koju sam kupio i preporučavam i vama da si je nabavite dok je još ovaj mjesec u tijeku jer možete putem weba dobiti popust od 15% ( iznos bez popusta 2.100,00 kn ) pa stolica onda dođe 1785,00 kn , plativo na 6 rata sa kreditnim karticama . Evo i linka :


https://topchair.hr/proizvod/oklahoma-pdh/




Isprobao sam i ergohuman stolicu i njen pandan enjoy , ali nisam ostao oduševljen , pogotovo što puno koštaju. Enjoy mi je čak čini u toj skupljoj klasi bolji izbor.




Firma koja ih prodaje iste stolice besplatno doveze i složi na adresi korisnika , pa je i to jedan veliki plus. ( ja sam uspio ishoditi da mi stave gumene kotače pošto mi je radni stol na parketu pa da sa plastikom ne smrdam isti ) .


Tko hoće neka požuri jer web popust od 15 % na stolice ( koje već nisu snižene vrijedi do kraja ovog mjeseca .



Bio sam kod njih i gledao sam Ergohumana, na kraju sam ga uzeo na probu tjedan dana, ali sam na kraju uzeo Markusa s ciljem da ga se riješim za godinu-dvije, a do tad smislim šta ću.


Zašto ti Ergohuman ne paše, a ova ti je ludilo? Meni je najveći minus Ergohumana bio podizanje stolice do najviše točke, naime čak i u najvišoj točki sam osjećao da sam par cm prenisko. Rekli su mi da mi mogu ugradit drugi lift, ali ne dam 5000 kn za stolicu da mi se takve preinake rade.


Kad bi ova imala 80 posto ugodnosti Ergohumana, odmah bi otišao i uzeo, skoro da mi je nebitno jel 1750 ili 2100.
simpleplan je offline   Reply With Quote