Tema: Apex Legends
View Single Post
Staro 01.11.2020., 12:14   #152
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Nova mapa je osvjezenje. Novi legend ajde dobro dodje. Hover vozilo isto tak, vise toga vise zabave. R99 sux, prowler u package, a jel ce biti crven i nesto jaci ili koja je fora da su ti u package crvene boje?

Ovo za klanove neznam, mozda da pokrenemo neki?

A ranked ko ranked, dalje od Platinum 4 nemogu jer nemam ni ciljnik za vise a ni zivaca.
Kaj ne volis R99?

Oruzja se dijele na:

1. Bijela (ajmo ih tako nazvat) - standardna bez ikakvih attachmenta koja nades na podu
2. Zlatna - standardna i takoder se nadu na podu, ali su skroz opremljena attachmentima pa ih ne moras skupljati, ali ih ne mozes niti mijenjati (nisan npr)
3. Crvena - dropaju samo u care packageu i za njih municiju ne mozes pokupiti na podu

Obicno oruzja koja idu u care package dobiju dodatni buff, tako je primjerice Peacekeeper dobio veci fire rate i manji spread kad je presao sa bijelog u crveno, R99 je dobio veci sarzer, pa ce vjerovatni i Prowler dobiti nekakav buff.

Ranked sad vec po nekom obicaju zavrsio prvi split Diamond 4, cak i imao dva wina unutra, ali me pred kraj vec prosla volja posto su sve vise i vise u gejmovima bili Predatori. Drugi split se fokusirao vise na Battle Pass, evo sad u Platu 1 pa ak cu imat volje mozda jos u ovih par dana izgrindam do Diamonda i ovaj split ioako mi radi nagrada vise nije potrebno...

Mogli bi sloziti nekakav club,bilo bi fora
guerra je offline   Reply With Quote