View Single Post
Staro 26.03.2019., 17:15   #41
Deekay
Premium
 
Deekay's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 119
Bio sam u istoj dilemi prije 5 godina kada sam uselio u novi stan. Tražio iskustva , čitao forume i na kraju opet ispadne generalno koliko para-toliko muzike.

Sve sam kupio prosječno, onda nisu bili aktualni no frost hladnjaci, kupio gorenje 6191 model, sa edenicom u donjem dijelu. Bio oko 3k kn, toliko je i danas. Radi do dan danas bez greške.

Indukcija Gorenje, isto oko 3k kn, radi bez greške. Onda bila jedino jeftinija Zannusi, ostale su bile dosta skuplje, bar +500kn.

Perilica Gorenje, imala jedan kvar na programatoru, garancija pokrila. Greška je što nisam uzeo s timerom za odgodu.

Sušilica Gorenje radi bez problema. 7kg robe, programator, masu opcija, minuta sušenja, meni dovoljno.

Perilicu suđa sam kupio naknadno, prije 2 godine, mall.hr imao dodatnih 20% na Whirpoola, pa me dosta povoljno izašlo, 2800 kn. Ima i previše funkcija koje se ni nemogu sve iskoristiti. 9 programa pranja, gornje jače, donje jače, dodatna voda i svašta nešta. Kod perilice su me neki savjetovali da je bolje da je unutrašnjost full od inoxa, da donji dio nije plastični. Navodno takve dulje traju.

Generalno sam se vodio s 5 godina garancije, i cijenom. Da ponovno kupujem, birao bi veš-mašinu s timerom, i nešto bolju pećnicu. Sad da li bi mijenjao marku proizvoda, ovisi kolika se cijena ostalog nudi.
Deekay je offline   Reply With Quote