Tema: Automobili
View Single Post
Staro 17.02.2018., 22:00   #34322
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor fAg Pregled postova
Šta je po tebi onda bolje? Servis kod Jože ili u ovlaštenom?
Pa napisao sam sta je poanta price, nemoze se usporedit cjena kod "jože" (nek se ne uvrijede jože na forumu cisto karikiram ) i u ovlastenom servisu bez obzira na marku.

A i taj "bauk" da je servis za premium marke skup neznam kako je isto prica za sebe jer kao sto vidis mene ispalo jos 500kn povoljnije nego za golf 6.

Kod joze ce "ruke" kostat 200kn a kod ovlastenog 700,800,900 i jos ce te ovlasteni odrat na cijeni dijelova jer imaju "logo" i to je ta razlika ali tu se nemoze nista to je tako svugdje ne samo u HR. I ne zaboravimo da ovlasteni na svoju cijenu racuna 25% PDVa a joza bas i ne .

I bez brige, ne pricamo o servisu kao iz tvoje price da nisu nista radili na autu premda znam i ja za par takvih slucajeva generlano nevezano za marku .

Sjecam se dok sam vozio VV Caddy sluzbeni i par godina se servisiralo kod ovlastenog da su naplacivali litru ulla 146kn (za 1.9 SDI ca cjelih 69d KS, taj bi isao i na jestivo of 7kn/litra ) i svaki put jos tocili tekucinu za brisace po 50kn/lit i slicno , cim vide da je auto na firmu odma raspašoj
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote