View Single Post
Staro 01.10.2019., 21:08   #225
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Potpisujem. (Mada CoD4 je bio CoD2 na steroidima).
Valjala je još i četvorka, i bilo je hrpa aktivne domaće ekipe po cro i germany serverima, teamspeak-xfire, poslje tog je sve zamrlo kod nas, i cod se pretvorio totalno u FPS MP za široke mase.

I svašta bi im oprostio, ali ukidanje dedicated servera i modova, te šemu da jedan igrač hosta cijeli game, pa jedno 80% ekipe ima katastrofalan ping i lag, te ako host ode van iz igre stvar, partija je praktički gotova, e to im nikad mnogi nisu oprostili, to i one konzolitis bolesti sa hudom i grafikom sa svakim nastavkom poslje četvorke.

Ovaj nastavak stvarno ima potencijala da bude zabavan i početnicima i veteranima, ima puno toga što su odlično napravili ali, ima te neke pink slonove u sobi, koje moraju popraviti inače teško da će privući onoliko igrača koliko bi zapravo mogli ako se spametuju, pa slušaju šta im zajednica govori u obliku feedbacka.

Svakave vijesti svaki dan izlaze, ali osjećaj je za svaki korak koji IW-devsi naprave u pravom smjeru, Activision radi 2 koraka unazad. Koliko god oni htjeli, čini mi se da je premalo vremena da srede sve i ubace sve što su zacrtali. Opet kolaju glasine da će ubacit lootbox oružja moćnijih varijanti cca mjesec-dva nakon što poberu pozitivne recenzije.

Mene ustvari najviše zanima koliko će mapa biti, osim ovih što su bile u beti i na šta će to ličiti, jer dobre mape su ono što čini 50% dobre cod igre.


http://www.youtube.com/watch?v=5XEsZZRz-ZM

Zadnje izmijenjeno od: Colossus. 01.10.2019. u 21:33.
Colossus je offline   Reply With Quote