View Single Post
Staro 31.07.2019., 18:25   #822
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Blagus Pregled postova
Preko UART-a mu stavi originalni FW i konfiguriraj kak ti paše.
Nije tako jednostavno bas... nije problem raditi sa uartom nego je problem ako trebas telefon da ti radi, te podatke Iskon nece i nije obvezan dati.
Ako je u pitanju goli internet - onda stima jer vlanovi su tu negdje u temi kao i ostala podesenja za internet. Nije cak ni potrebno stavljati drugi fw,
naravno moze ali da bi roures bio ispravno konfiguriran sto se tice telefonije podatke moras znati ili mu dati da sam povuce, kad povuce stavlja zadnji
fw i opet si na istom. Moze se kroz uart sa at naredbama bootati router na particiju 2 jer ih i ima 2 a druga je inicijalni fw, nezasticen i moj router je
radio 2-3 mjeseca tako bez problema i tu je bio onaj slucaj kada je bas svima na forumu stigao novi fw i svima bio nepoznat pass no kako sam ja "vrtio"
tu drugu particiju i moj se apdejto ali se i vratio na "tu moju" particiju pa sam jedini mogao dumpati mdm podatke, izmedju ostaloga i password.

Dakle moras tocno znati koju particiju fleshas jer ako fleshas tu njihovu a ne inicijalnu i ako iz bilo kojega razloga se dogodi da se router resetira sam od sebe
ili slucajno omogucis udaljen pristup, on ce fleshati njihovu particiju i tu si "mrtav". Znaci samo fleshanje inicijalne ti garantira da ce se rouer uvjek vratiti na istu sta god bilo s njim...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote