Tema: H1 Telekom
View Single Post
Staro 22.10.2011., 18:19   #101
n@meless_
Premium
Moj komp
 
n@meless_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 55
Evo moji dojmovi, koje sam već napisao na jednom forumu:

Istina je što su ljudi već pisali, korisnička podrška im je vrlo loša i čini mi se da sama kompanija pati od nekoordinacije među odjelima. Nakon potpisivanja ugovora, zvao sam svaki tjedan kako bih se raspitao o stanju prijave. Kada sam vidio da nakon 2 tjedna još nisu ni zaprimili prijavu u sustavu(!!!), a kamoli da su počeli predaktivacijske procese odlučio sam se na malo radikalnije korake budući da ovim tempom uslugu bi dobio možda nakon 2 mjeseca (koliko je npr. čekao poznanik na duo uslugu).
Nakon što sam napisao pismeni prigovor i detaljno opisao cjelokupni proces i pozvao se na poštivanje članaka ugovora i hrvatskih zakona, odjednom je proces krenuo vrlo brzo i usluga mi je isporučena cca 10 dana nakon toga, ukupno u manje od 30 dana od potpisivanja ugovora.

Što se tehničkih aspekata tiče, tu stvarno imam same pohvale. STB koji daju je uvjerljivo najbolji na našem tržištu i zapravo je pravi mali media centar. Sve je radilo od prve, vrlo je user friendly i brz. Po meni najbolji dio svega toga je što se kompjutor može spojiti sa njim preko routera i npr. mogu gledati filmove, serije i sl. koje imam na kompu bez ikakvih problema (koristio sam Tversity za povezivanje). Ako vam je to prekomplicirano, uvijek se može spojiti eksterni hard ili usb stick za istu stvar.

Zasada je sve stabilno, internet, telefon i tv i nadam se da neće biti problema u budućnosti makar sam na njih uvijek spreman . Jedino što sam primjetio da očekivano brzina pada kad je tv uključen, ako imate početnih 4 mbps i gledate tv u isto vrijeme, moguć je pad za čak 2.5 mbps. Zato ako želite normalne brzine dok gledate tv potrebno je uzeti 8 mbps za dodatnih 20 kn.

Sve u svemu, trebali bi poraditi na odnosu sa klijentima i poštovati rokove bez ovakvih intervencija, očito je da im fali ljudstva, pogotovo sad kad su svi navalili na taj IPTV.
Savjet svima, bez obzira s kojim telekomom imate posla, ne dopuštajte im da vas zavlače raznim izgovorima i odgodama i na sve moguće načine tražite da poštuju ugovorne odredbe koje ste potpisali!
n@meless_ je offline