View Single Post
Staro 08.04.2016., 23:15   #144
sith_lord
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 303
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Vega će koštat da ga jebeš minimalno 6-7 somova pa ti vidi. To je kao da pitaš dali da uzmem golfa ili bentleya
S kakvom opremom dolazi golf?

Šalu na stranu, nisam toliko u tome da bih mogao predvidjeti cijenu ni izbliza, a sve ove glasine do sada koje sam čitao su puka nagađanja i nitko ne piše o cijenama.
S obzirom što se sve najavljuje da treba očekivati od grafičkih, ne bi me čudilo da bude u nekom višem cijenovnom rangu, a onda se opet nekako tješim kako će cjenovno biti pristupačno masama (cifre iznad $500 ne smatram cjenovno pristupačnim za mase).
Koliko je realno očekivati da će zamjena za 390 (490?) cjenovno biti u rangu 390?
Koliko sam pratio (gledao sam konkretno MSI), cijena 290 je dosta opadala kako je vrijeme odmicalo, dok 390 kad je izašla pa do danas ima manje-više istu cijenu uz manje promjene. Sad ako je netko pratio to bolje i pomnije neka me ispravi, ali pokušavam dokučiti koliko će koštati ove koje izlaze uskoro (sad u 6.-7. mjesecu tj. do kraja godine).
Htio bih uzeti novu i voljan sam pričekati koji mjesec, ali definitivno nisam spreman izvaliti 6-7k...
__________________


sith_lord je offline   Reply With Quote