Tema: Motori
View Single Post
Staro 09.12.2010., 21:57   #120
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
@Bravo - aj kad napraviš ride na k6 ili k7 javi mi, jer nema smisla razgovarat s likom poput tebe koji baca youtube linkove i podatke iz pitajBoga kakvih novina i s tim misli postić relevantnost. I sa lol smajlićem, mislim, daj se skuliraj.
Ja sam ti lijepo sve napisao a to što ti misliš da si pametniji sa svojim linkovima nego praksa i live ride, tu ti ja ne mogu pomoć.
A kako ti je već napisano, da sat ne može pokazat na k6 više od 299, ali motor ide više, što se, kako sam ti već napisao, jasno vidi na obrtajci (i na navigaciji koja je bila na probavanim motorima) koja ide dalje a sat stoji.
A sve svoje 'znanje' si mi pokazao izjavom za čipanje....
Kakvo hebeno čipanje motora, motori su u 90% slučajeva pogonjeni karburatorom moj majstore, nema tu čipanja, nije to Bravo TJet....
Sad stvarno EOD jer nema smisla borit se sa vjetrenjačama koje kupe znanje na internetu....
Eto ti 321km/h, kako si
Huču reći ako motor ide više od tih 299, ili ako je skinuta blokada, zašto onda i digitalni sat nebi pokazao više, evo ti pa se čudi

Kolko znam i koliko sam vidio motori ovi noviji/moderniji od 20 stolječa, pa naviše nemaju karburator već Multipoint ubrizgavanje, tj. posebni injektor za svaki cilindar, neki čak i po dva injektora po cilindru i naravno malo elektronike i glavni ecu, baš su napredni kaj ne.


I da ovdje se radi o k2 koji isto ima blokadu na 299, i koji više od 299km/h nije pokazivao tj. išao sve dok nije skinuta blokada.

Tolko o tome da motori nemaju ecu i da se sa laptopom može svašta napraviti.
How To ReFlash/Remap 05/06 GSXR1000 stock ECU
Just got my K6 ECU Tuned!
Just got my K6 ECU Tuned, 3str.
slika ECU-a na suzuki-u gsxr 750


Malo se savjetuj prije neg išta ideš pisat prouči zadnji 10 godina pa se javi, sve sam rekao,a ti si samo dokazao kako nemaš 3 čiste. Ili jednostavno živiš još u ono doba dok su se motori palili kurblanjem.

Zadnje izmijenjeno od: Bravo. 09.12.2010. u 23:15.
Bravo je offline   Reply With Quote