View Single Post
Staro 12.02.2021., 20:13   #386
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,641
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
hvala ti, to je 400k funti, a ne 100k, cak ni 200, ni 300, vec 4 puta vise. 600sqf, znaci 55m2 ce onaj ko radi na minimalcu kupiti nikada pa ni tad, kao sto nece ni u zagrebu taj koji radi na minimalcu kupiti nikada.

takve su cijene i ovdje, i to normalni radni narod vise ne moze kupiti.

znaci, tih 100k funti sto spominjes su rupetine kao sto sam i mislio i bog te pitaj di i kakvim kvartovima. Isto kao sto je stan u zagrebu za 50k eura rupetina.

malo vulgarno napisano, ali razumijes me.
Dao sam ti već primjer što možeš "kupiti" za 100k.
Evo još jedan, do 2142. godine
https://www.zoopla.co.uk/for-sale/de...a01a1ef239f2b3

Pusti Canary Wharf, tu "kupuju" samo kinezi jer si to nitko drugi ne može priuštiti. Ovo inače nije stambena zona za nekog na minimalcu, pa ti usporedba nema smisla. Onaj tko je na minimalcu živi u uvjetima koje si može priuštiti, tebi je to rupa, nekome je krov nad glavom.

Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Znaci ti prakticki ne kupujes stan nego platix X novaca za najam na 100 godina ako dobro citam?
Tako je, platiš najam na 100, 200, 500, 1000 godina i radiš s tim stanom što te volja. Ekipa to napravi i onda prepusti agenciji brigu o rentanju i održavanju.
Kad ti "lease" istekne, možeš ga produžiti za idućih 90 godina ili jednostavno ostati u stanu. Ovdje te nitko ne može istjerati iz stana, nit ti iskopčati struju/vodu/grijanje



Citiraj:
When the lease runs out
You don’t have to leave the property when the lease expires. In law, a lease is a tenancy and the leaseholder is a tenant. The tenancy will continue on exactly the same terms unless you or the landlord decide to end it.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 12.02.2021. u 20:23.
1v@n je offline   Reply With Quote