View Single Post
Staro 29.11.2023., 12:00   #22
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
@Fritz,
nisam kupio socjalni LCD, bar ja to tak ne gledam. socjalni bi bio neki iz reda 300ak €, tipa p635 il nest takvoga. ovo je za mene neka niza srednja klasa. istrazio ga jesam, googlo danima kao i sve drugo sto kupujem, gledao review-e.

da sam se zahebo, jesam,iz razloga sto nisam shvatio da mi ipak treba 120Hz iako ne igram na njemu, iz razloga koji pisu na onoj drugoj temi + sto mi ne radi pod win7 (rusi se adrenalin) + sto 720p/1080p source izgleda puno losije neg na sadasnjem 1080p LCD-u. za to sam pretpostavljao, al nisam bas ocekivao toliku razliku al to je nest sto cu eventually morat prihvatit obzirom da 1080p TV vise nemrem kupit, bar ne 55" kolko vidim.



u USofA ljudi kupe kosilicu, koriste je danima i onda vrate. to znam za sigurno jer znam ljude koji su tamo radili na projektima i tako zivjeli. isto to vrijedi i za drugo (u velikim prodajnim lancima, neznam za male). nemojmo se snjima usporedivati jer tamo su sasvim neka druga pravila i cijene. oni imaju puno zasticenije kupce i puno nize cijene.

naravno da se to puno puta iskoristava na ruzne nacine al to je tak. ne treba zbog toga kaznjavati svih.


kada budem kupovao sljedeci TV bit ce 120Hz i to je to. jos skuplji od ovog. mozda c735.



gdje si ti vidio da sam ja rekao da ocu postarinu nazad molim te lijepo ?
postarinu placam ja i za ovamo (cca 18e) i za tamo (25e) i tu ne kazem a.
prema tome ja sam isto u minusu, al to je rizik poslovanja.


centar tehnike je za sada max fer bio i vjerujem kako ce kompletan iznos biti vracen jer je ambalaza i uredaj u perfektnom stanju. nekome bi izgledalo koda ni nije nikad otvarano. jos sam si dao i truda i troska da to jucer furam u MBE i placam povecu sifru da se to zastiti u jos jednu ambalazu kos slanja da nebi bilo jedne crtice na kutiji.


dali su zaradili na meni, pa to je njihova poslovna stvar. ako im ne pase uvjek mogu zatvorit poslovnice jel tak .


previse se sudi ljude za neke stvari, a samo se drzim pravila. nit sam ih pisao nit sam ih donosio.
meni nije drago za ovakve stvari, al da se trebam osjecat previse lose zbog toga jer sam mozda ostetio jedan trgovacki lanac za par kuna, ma molim te...


geronimo_2 je offline   Reply With Quote