View Single Post
Staro 14.10.2010., 17:04   #42
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
Citiraj:
Autor Solo761 Pregled postova
Ni ja ne ocekujem da oni ista znaju o tome sto je proizvod prosao, ali ono sto ocekujem je da ako kupim nesto u petak, u subotu to probam i stvar ne radi kako treba da mi u ponedjeljak ne pametuju da oni tu nista ne mogu, ni vratiti novce, ni dati drugi nego samo poslati na servis. To mogu napraviti i bez njih jer to i oni salju u GMC. Stovise to sam i napravio, konzolu jos uvijek nisam dobio natrag, vec je mjesec dana na servisu. Valjda sam trebao donijeti TV i igre pa na licu mjesta testirati konzolu, onda bi mi mozda uvazili reklamaciju... Znaci, ja sam kupio konzolu, u roku dva dana sam imao primjedbu i oni tu "nista ne mogu", od tih 30 i kusur dana kako sam kupio konzolu sam ju koristio citavih pola sata...
A sta su trebali?

Sami servisirati konzolu? To NE smiju, isto kao ni ti, ili bilo koji drugi servis osim ovlastenog..

Na licu mjesta ce ti zamjenit jedino ako imaju neki predobar dogovor sa dobavljacem u vezi RMA, a u danasnje vrijeme to vjerojatno nema nitko..

Na svoju ruku, bez ovlastenog servisa ti mjenjat nece nitko, jednostavno da zastiti sam sebe.. Sto oni znaju sto si ti sa konzolom radio makar i u sat vremena... mozda ti je pala kad si je vadio iz kutije, mozda si prolio nesto, mozda si 100 drugih stvari... i sad zamisli da ti daju na licu mjesta novu konzolu, a ovu pokvarenu sutradan posalju u ovlasteni servis... i ovi u ovlastenom rastave, unutra vide ostatke coca-cole i jave ovima da se jamstvo ne priznaje i da nece dobiti drugu konzolu... Ducan je tu na gubitku, a tebi ne mogu apsolutno nista...

Znao sam dozivjeti da u nekim trgovinama mjenjaju jednostavnije stvari.. osobno sam u jednom ducanu tako vratio mis nakon 3 dana, i istog trena sam dobio drugi... ali to je iskljucivo njihova dobra volja, jer po zakonu ti ne trebaju to napraviti..
okarm je offline   Reply With Quote