View Single Post
Staro 04.03.2018., 00:46   #4029
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Ne znam kaj da ti kažem...

Ako misliš da je tako jednostavno, dođi do akreditacije za nekakav punk / rock koncert (to bar nije problem) i pored 20 fotografa u metar i pol širokom prolazu probaj u 7 minuta napraviti što više, pa pokaži rezultat

Ovo je situacija od sinoć, naletio na fotku od kolege...


Evo ti na brzinu takvih rezultata:
1
2
3
4
5

Bude tu svega, od agencijskih fotografa i snimatelja s agencijskom full frame high end opremom, preko entuzijasta s vlastitom full frame high end opremom, pa sve do mene s vlastitom low end (budimo realni, posuđeni objektiv i moj APS-C aparat od 2000 kn su low end) i onih koji nekako ulete s kompaktima.

Radiš s onim što imaš u tom trenutku, od svjetla, letećih piva, ljudi koji se guraju rukama i nogama da bi došli do pozicije za dobar kadar, pa do ljudi koji te namjerno udaraju i grizu (da, kolegicu s drugog portala je žena iz publike ugrizla, nakon što ju je i namjerno zalila cijelom pivom).

Jebiga, ja sam zadovoljan rezultatom jer hvatanje ljudi koji metar od tebe trče po stageu... nije nimalo jednostavan posao, a još zadovoljniji kad vidim agencijske fotke po velikim portalima...od fotografa koji su za to plaćeni, za razliku od mene kome je to gušt i odmor od posla koji radim kroz tjedan.

Svakako preporučam da probaš, kod nas na portalu su fotografi uvijek dobrodošli
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote