View Single Post
Staro 05.01.2018., 10:49   #637
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Kod mene ukupno 6 monitora trenutno na dvije lokacije. Trinitroni G520+e530+e450+Lg f920b+dell u2515h + "prenosivi" samy 755dfx.
Svaki od njih ima neke svoje pluseve. Vise ne trazim crt monitore po oglasnicima jer smatram da sam nasao ono kaj sam trazio. Ukoliko mi neki slucajno padne pod ruku (pozeljno sony gdm-fw900) dobro dosao. Ono sto ne valja u bilo kojem aspektu odmah rjesavam-reciklazno dvoriste mi je dosta blizu.
Dell u2515h se uspjesno uklopio u druzinu. Nedavno sam oprobao srecu sa takodjer dell-om u2715h ali taj monitor se pokazao znatno losiji od manjeg u2515h modela.

Medjutim ono sto se gleda su uglavnom ova dva velika trinitrona. G520 ove godine lijepo istusiran u autopraoni, radi ko urica,jos pritom mirisi. Steta sto nema kakav digitalni ulaz

Kolorit ovdje jednstavno najbolje izgleda na crt kanti i to je to:
https://www.youtube.com/watch?v=D9nn_mLzBLM
Ja sam neko vrijeme prije 20-ak godina sastavljao ljudima konfiguracije, nabavljao dijelove iz Zg i sklapao u Zd, i često bi uzeo nešto polovno, i tako jednom naručim jeftino neki Barco CRT monitor, 21" dijagonala što je tad bilo puno, a slaba rezolucija, mislim da je bilo 1280x1024, Trinitron.

Nikad nisam vidio bolju sliku i boje, stalno mi je bilo žao što sam unaprijed uzeo pare i morao ga proslijediti kupcu...još je bila fora da nije imao standardne ulaze, nego se spajao jako debelim kabelom koji je imao na jednoj strani standardni DB15, a na drugoj 5 BNC konektora
segregator je offline   Reply With Quote