View Single Post
Staro 27.12.2009., 15:49   #146
krbo
Premium
Moj komp
 
krbo's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 97
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
A jesi zabrijo na DXVA, sa mkv je opterecenje na 19-21%,avi drzi oko 17% HDMI radi bez ikakvog beda (dapace, preferira ga), slika je izvrsna i stvarno niti jedna konstatacije ne stoji.

"Daljinac only rjesenje" ... nebi rekao
"HDMI neradi" ... brijem da neraqdi samo tebi
"Crvena, nekontrastna slika" ... gluposti


tko je rekao da HDMI ne radi ? Rekao sam da svaki player koji izvodi digitalnu sliku putem digitalnog priključka na digitalnom ekranu mora dati istu sliku. XBMC to ne radi.

Nije mi jasno kako sa svoje stolice znaš da pišem gluposti??
Valjda sam blesav ili mi pukla kapilara u oba oka pa ne vidim ono što vidim??
Imaš neobičan način komunikacije.

XBMC trenutno samo radi pod Win no to nije Win program jer se petlja gdje ne treba, a ne vidi ono što treba.

Gdje se petlja - ne poštiva postavke Win desktopa od overscana, svjetline, kontrasta,zasićenja boja i deinterlacea. To nikako ne smije biti default niti jednog Win programa, opcija da , ali default nikako. Ako sam u Catalystu podesio sve kako želim, ne želim to opet sve iznova podešavati u 12 drugih aplikacija.

Gdje pojma nema? - pojma nema da imam neke regionalne postavke pa mi nudi kojekakve westerne i farenheite. Pojma nema da moj sustav ima daleko kvalitetniji video dekoder. Pojma nema da imam više od 2 fonta.

Zašto DXVA? Zato što sam sustav i sastavljao s tom namjerom, to je za mene osnova.

Kako ide 720p mkv kod mene:

4-7% MPC HC h.264
14-20% Win7 h.264
44% XBMC !!

sve na istom videu, očitano dva puta na soundgraphu.

Sad valjda opet pišem gluposti jer prepisujem sa displaya?

Moraš razumjeti da XBMC nekome valja, a nekome ne jer jednostavno ne radi jednako dobro na svim platformama.

Osnovno što mu nedostaje je slobodan izbor video i audio dekodera, kada i ako to riješe probam opet. Za sada ide u koš.

krbo je offline   Reply With Quote