View Single Post
Staro 23.01.2018., 19:42   #1801
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
strašno .. dućan ko i svaki drugi, još se trude u najkraćem mogućem roku to sve obavit. kenjate bezveze.

odi kupi vešmašinu ili mikser ili tv ili mobitel u pevec/emmezettu/namu/kaufland/elipso...
kaj misliš da oni to popravljaju otraga u šupici??
zato postoje ovlašteni servisi za sve. kupac može odfurati u trgovinu koja će o svom trošku odnjeti u servis (traje malo duže), a može i sam odfurati u servis. bitno da se popravi/zamjeni/vrate pare.
sigurno studenti u t-comu popravljaju sasmung mobitele. pffff..
Ne vidim problem da mikser ili štogod vratim u Konzum ili pevec. Vraćao sam im recimo grijalicu. Nisam ni pogledao postoji li uvoznik i servis, nije me zanimalo. Trgovina mi je dala jamstvo i najčešće odlučim kod njih to i ostvariti. Osim recimo ako moram slati webshopu, a servis ima Pick n return o svom trošku...

Problem je samo to što je Protis rekao da ne izdaju oni jamstvo što je netočno. Oni mogu dati i godinu dana jamstva iako uvoznik daje dvije.

Nadalje, postoje shopovi koji sami pregledaju stvar i prije servisa odobre kupcu drugu stvar. To se zove u najkraćem mogućem roku, ne to što Protis i vecina radi - to je u roku. Ništa loše, samo kažem.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote